top of page

Zostań instruktorem Soma Move®

Jeśli chcesz zostać instruktorem i zacząć prowadzić zajęcia Soma Move® możesz mieć w ręku fantastyczne narzędzie, aby się wyróżnić na rynku.

Jeśli jesteś intruktorem fitness, nauczycielem jogi, instruktorem Pilates, czy trenerem personalnym, pracujesz lub prowadzisz studio fitness, jogi, Pilates czy treningu personalnego Soma Move® będzie idealnym rozwiązaniem, aby poszerzyć gamę usług, W szczególności, że wpisuje się ona w koncept ćwiczeń prozdrowotnych oraz w jakże coraz bardziej popularny i potrzebny koncept mindfulness, czy pracy z oddechem. 

Masz teraz niepowtarzalną szansę oferować swoim Klientom coś, czego na ten moment nie znajdą w każdym innym klubie czy studio w Polsce.

Dzięki koncentracji tu i teraz, pracy z oddechem, możliwości redukcji poziomu stresu, braku przymusu korzystania z dodatkowego sprzętu, ponieważ jedynym "sprzętem" potrzebnym do ćwiczeń jest mata, dzięki możliwości regresji i progresji wszystkich ćwiczeń, zatem dostosowania ich do każdej grupy wiekowej oraz każdego poziomu zaawansowania treningowego jest to koncepcja, która jest idealnym rozwiązaniem na troski i bolączki dzisiejszego świata. 
 

Co zyskujesz jako instruktor Soma Move?

- niespotykaną dotychczas możliwość pracy w koncepcji, która jest zarówno koncepcją fitness, jak i prozdrowotną, wpisującą się w koncepcję mindfulness, świadomości ciała, umysłu, pracy z oddechem oraz redukcji stresu dnia codziennego, 

- możliwość promocji koncepcji ruchu, która jest innowacją na skalę całego kraju,

 

- preferencyjne warunki uzyskania licencji instruktorskiej, dostosowane do warunków rynku polskiego,

- koncepcja Soma Move® jest cały czas rozwijana, co kwartał powstaje nowa edycja,  w której założyciele - Cecylia i Linus - prezentują nowe ruchy, nowe połączenia ćwiczeń, nową muzykę, dzięki temu koncepcja ta jest cały czas żywa, rozwija się razem z Tobą. Jako instruktor uzyskujesz dostęp do platformy multimedialnej wszystkich poprzednich edycji, których na ten moment jest już 31. A co 4 miesiące powstaje nowa!

 

Poznaj założycieli
cecilia-2.jpg

Cecilia Gustafsson jest joginką, tancerką i przedsiębiorcą. Od wielu lat pracuje w branży ruchowej i jest uznanym nauczycielem i prezenterem. Opracowała kilka koncepcji ruchu, z których SOMA MOVE® jest jedną z nich. Cecilia pracuje z holistyczną perspektywą we wszystkim, co robi i zawsze stara się "połączyć wszystko w całość".

linus-2.jpg

Linus Johansson jest fizjoterapeutą, praktykiem ruchu i integratorem ruchu. Linus pracuje z pacjentami w swojej klinice, prowadzi warsztaty, kształci innych terapeutów i trenerów. Linus jest autorem kilku książek i wspólnie z Cecilią Gustafsson opracował koncepcję ruchu SOMA MOVE®.

Szkolenia w Polsce prowadzi Agnieszka Stefaniak, certyfikowana Master Trener Soma Move, fizjoterapeutka, terapeutka manualna, trenerka personalna.

Projekt bez tytułu (13).png

Informacje o szkoleniu:

- szkolenie jest dedykowane dla instruktorów, trenerów, nauczycieli jogi.

 

- Koszt szkolenia to 2,300zł.

- Miejsce szkolenia: Warszawa lub inne miasta w Polsce, w zależności od edycji.

- Czas szkolenia: szkolenie 2-dniowe, weekendowe (sobota, niedziela).

- Dostęp do platformy multimedialnej z bazą wszystkich poprzednich edycji, programów i choreografii, muzyki oraz użytkowania logo uzyskuje Instruktor na podstawie opłaconej licencji instruktorskiej, w wysokości 40zł miesięcznie (płatne w wysokości 160zł raz na 4 miesiące).

Jest to też wyjątkowa okazja, aby uzyskać licencję instruktorską w tak niskiej, startowej cenie!

Na szkoleniu:

- Poznasz koncept i filozofię ruchu Soma Move,

- Poznasz ruchy i kombinacje, progresje i regresje,

- Nauczysz się prowadzić zajęcia,

- Doświadczysz głębokiego połączenia i uziemienia ze swoim ciałem oraz swobodnego przepływ oddechu i energii

Jako instruktor z licencją:

- Dostajesz dostęp do bazy multimedialnej wszystkich poprzednich edycji, a na ten moment jest ich 32.

- Dostajesz dostęp do gotowych choreografii, które możesz wykorzystać do swoich zajęć, 

- Dostajesz dostęp do autorskiej muzyki do zajęć,

- Masz prawo do wykorzystywania muzyki i logo do promocji swoich zajęć, korzystania z edycji oraz prawa do wykorzystywania konceptu i materiałów do prowadzenia zajęć.

- Co kwartał wypuszczana jest nowa edycja, do której od razu dostajesz dostęp - nowa choreografia, muzyka, kombinacje ruchów.

*Przy rejestracji na szkolenie obowiązywać będzie Regulamin dostępny na stronie www.somamove.com

SOMA MOVE® jest zarejestrowanym znakiem towarowym w UE, Norwegii, Wielkiej Brytanii i USA. SOMA to koncept licencyjny. Aby wziąć udział w koncepcji SOMA, musisz najpierw przejść nasze podstawowe szkolenie i ukończyć je egzaminem na Instruktora SOMA MOVE oraz opłacić licencję. Zapisanie się na nasze szkolenie podstawowe jest równoznaczne  akceptacją tych warunków.

Masz prawo do prezentacji/pracy z koncepcją SOMA dopiero po ukończeniu naszego szkolenia i zatwierdzeniu oraz wykupieniu subskrypcji. Subskrypcja zapewnia cyfrowy dostęp do naszego portalu internetowego gX, w którym dostępne są wszystkie materiały.

Subskrypcja jest odnawiana co cztery miesiące z nową choreografią: 17 marca, 17 lipca i 17 listopada. Okres obowiązywania wynosi zatem co najmniej 4 miesiące.

Opłaty za licencję może dokonać licencjobiorca, inna osoba prawna lub firma. Wszystkie informacje do fakturowania są wprowadzane przez licencjobiorcę podczas rejestracji. Wszystkie informacje rozliczeniowe mogą być aktualizowane i zmieniane przez samego licencjobiorcę za pośrednictwem kontaktu mailowego na healthymotion.twojzdrowyruch@gmail.com

Każda licencja jest własnością przeszkolonego instruktora i może być anulowana tylko przez niego. Wypowiedzenie licencji musi wpłynąć do nas na 30 dni przed rozpoczęciem kolejnego okresu wydawniczego, aby subskrypcja nie została przedłużona o kolejne 4 miesiące. Wypowiedzenie musi zostać wysłane pocztą elektroniczną przez licencjobiorcę na adres healthymotion.twojzdrowyruch@gmail.com

Baza multimedialna jest w języku szwedzkim, Pracujemy nad polską / angielską wersją. Jednak ruchy są bardzo intuicyjne, a szkolenie przygotuje wszystkich przyszłych Instruktorów w wystarczającym stopniu, aby odtworzyć ruchy.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty szkolenia w przypadku sytuacji siły wyższej takich jak choroba Prowadzącego lub brak minimalnej ilości osób w grupie. 

Zaliczka jest bezzwrotną formą rezerwacji miejsca na szkoleniu. W przypadku zmiany daty szkolenia przez Organizatora oraz z tego powodu braku możliwości uczestnictwa przez Uczestnika, zaliczka zostanie zwrócona lub przechodzi na kolejną edycję szkolenia.

Media społecznościowe Soma Move®:

  • Instagram
  • Facebook

Galeria zdjęć poprzednich szkoleń

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za przesłanie! Skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

bottom of page